Změna cen vodného a stočného – Starý Plzenec a Štěnovice

Společnost VODÁRNA PLZEŇ a.s. oznamuje všem odběratelům, kde jsou uplatňovány ceny vodného a stočného pro lokality Starý Plzenec a Štěnovice, že avizované změny cen od 1. 8. 2016 se prozatím odkládají do doby, než bude uzavřena nová provozní smlouva s městem Starý Plzenec a následně schváleny ceny vodného a stočného dle podmínek této nově uzavřené smlouvy.

Přesný termín uzavření této nové smlouvy společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. není s ohledem na procesní lhůty znám, o dalším průběhu Vás budeme neprodleně informovat, a to minimálně prostřednictvím webových stránek společnosti (www.vodarna.cz).

Dále si dovolujeme oznámit, že v důsledku posunu očekávaného termínu změny cen nemůžeme mimořádně nahlášený odečet použít jako plánovaný vstupní údaj pro rozdělení roční spotřeby, ale tento údaj bude použit jako kontrolní hodnota při rozdělení roční spotřeby na spotřebu před změnou cen a po změně cen, které provede automaticky fakturační systém.

V případě jakýchkoliv dotazů se s důvěrou obracejte na zákaznické centrum naší společnosti telefonicky na čísle 377 413 222 nebo emailem: zc@vodarna.cz.

Certifikáty:

Podporujeme:

Po dobu nouzového stavu máme omezený provoz zákaznického centra